Sıkça Sorulanlar

Siparişim kargoya ne zaman verilir ?

Siparişinii eğer 14:00' a kadar verdiyseniz genelde aynı gün kargoya verilir. En geç sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. ( Bu madde cuma günü olması ve ilinizin uzaklığına,dağıtım gününüze göre değişebilir.)

 

Bitkiler kargoda kurumuyor mu ?

Hepsibitki Center olarak paketleme ve memnuniyet bizim için en önemli konudur. Bitkileriniz en iyi şekilde paketlenerek size ulaşması sağlanır, bu yüzden kuruma vs. söz konusu değildir.

Size nasıl ulaşabilirim ?

Hobicilerimiz akvaryum bitkisi ve malzemeleri aldığında/alacağında aklındaki sorulara cevaplayabilecek,siparişinin durumunu öğrenebilecek, ilgiyle davranan bir müşteri hizmetleri sıkıntısını bugüne kadar çekti. Biz siparişiniz verildiği andan itibaren size ulaşıyor,her konuda yardımcı oluyoruz. Bize sitemizde bulunan canlı destek hattımız, destek@hepsibitki.center mail hesabımız ve yine sitemizde bulabileceğiniz whatsapp destek hattımızdan irtibat sağlayabilirsiniz.

Siteniz güvenli mi ?

- Sitemiz ödemeleri Iyzıco ödeme alt yapısı ile yüzlerce dolandırıcılık hilesine karşı yapay zeka ile korunmaktadır. Sitemiz SSL sertifikasına sahip yazılım ile 1. sınıf sistemler ile korunmaktadır. İçiniz rahat olsun.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz ?

- Sürat Kargo.

Neden sizi tercih etmeliyim ?

- Çünkü biz Hepsibitki Center olarak, sipariş tutarınıza göre davranmıyor,memnuniyetiniz için çalışıyor,kendimize gönderilmesini istemeyeceğimiz ürünleri size göndermiyoruz. Sorularınıza,mesajlarınıza görüldü bırakmıyor, günün hangi saati olursa olsun, elimizden geldiğince yanıtlıyor ve bu güzel hobiyi keyifle yaşamanızı sağlıyoruz.